Nejčastější dotazy

Už pracuji jinde, ale ve svém volném čase bych si chtěl přivydělat. Je možné spolupracovat pouze pár hodin týdně?

Budeme rádi, když se k nám přidáte. Velká část našich operátorů pracuje pouze několik hodin týdně. A když se navíc připojí v těch nejlepší časech, vydělají si opravdu pěkné peníze.

Nejedná se náhodou o prodej po telefonu?

Buďte v klidu. U nás vyřizujeme většinou servisní nebo informativní hovory. Žádné drastické telesalesové obchodní praktiky u nás nečekejte.

Jak si mohu určit, kdy budu pracovat?

Jednoduše nám den předem řeknete, v jakých časech s vámi můžeme počítat a kdy se naopak potřebujete už věnovat rodině. Výhodou je, že můžete pracovat přesně tak dlouho, jak budete chtít. To znamená klidně jen pár hodin, ale když si budete chtít vydělat, můžete odbavovat hovory klidně v průběhu celého dne.

Jakým způsobem dostanu zaplaceno?

Peníze vám budeme posílat pravidelně na bankovní účet, který uvedete při registraci.

Jak dlouho bude trvat registrace?

Nezabere vám to více než 5 minut. My poté zadané údaje ověříme. Spojíme se s vámi a společně otestujeme, zda máte dostatečně kvalitní připojení k internetu. Pak už vás jen vyškolíme a můžete se pustit do práce.

Co když nemám počítač nebo sluchátka?

Můžete se podívat na různé firmy, které prodávají ať už nové nebo repasované počítače. Tyto firmy jsou obvykle schopné vám potřebné prostředky doručit během 1-2 dnů.

Jak se naučím, co mám říkat?

Buďte bez obav. Na všechno vás vyškolíme. Navíc budete mít neustále k ruce program, který vám s otázkami případně pomůže. Kdybyste si i přesto nevěděli rady, jsou tu kolegové, kteří se s vámi spojí a rádi vám pomohou.

Není to moc technicky složité?

Určitě ne. Prostředí, ve kterém budete pracovat je jednoduché a návodné. Se zacvičením vám pomůžeme. Čím více pak budete pracovat, tím lépe obsluhu zvládnete.